آموزش

کد-تک ارائه دهنده آموزش انواع نرم افزار های فنی مهندسی در حوزه مهندسی و معماری می باشد. جهت ارتقای توانایی شرکت ها آموزش های زیر ارائه میشود:

1. آموزش نرم افزار Woodwork for inventor 

نرم افزار woodwork for inventor  یک افزونه بر روی نرم افزار قدرتمند Autodesk Inventor  است. با نصب این افزونه قابلیت های تخصصی به نرم افزار اضافه میشود که برای تولید محصولات برپایه چوب و ام دی اف مانند  کابینت و مبلمان اداری کاربرد دارد. این ابزار ها موجب افزایش سرعت تهیه نقشه های تولید، افزایش سرعت و دقت در تهیه فایل های CNC چوب، کاهش زمان لازم برای تهیه لیست قطعات و کاهش خطا در تهیه لیست قطعات میشود و طراح میتواند زمان بیشتری بر روی طراحی محصول صرف کند و با بررسی محصول بصورت سه بعدی خطاها را به حداقل برساند. 

طراحی محصولات مختلفی مانند میز، کمد، کابینت، تخت، کانتر و… با این نرم افزار قابل اجرا است و کاربر میتواند پس از طراحی به راحتی ابعاد و مشخصات محصول را تغییر دهد تا مطابق میل مشتری  سفارشی سازی شده و تولید انجام شود. تیم Cad-tech در ارائه آموزش این نرم افزار در ایران همراه شما است. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از این لینک  استفاده کنید.

2.آموزش نرم افزار Autodesk Inventor

 نرم افزار Autodesk Inventor توسط شرکت Autodesk  که توسعه دهنده ی نرم افزار طراحی و نقشه کشی AutoCad است ساخته شده است. کاربرد این نرم افزار در طراحی قطعات کوچک تا مجموعه های پیچیده ای مانند هواپیما خودرو است. ویژگی این نرم افزار امکان هماهنگی با نقشه های اتوکد است. امکان استفاده از نقشه های نرم افزار اتوکد و ادامه طراحی توسط نرم افزار Inventor وجود دارد. این ویژگی مورد نیاز بسیاری از تولید کننده هایی است که به ابزار های پیشرفته نرم افزار هایی مانند کتیا و سالیدورک احتیاج دارند اما در عین حال مجموعه ای از نقشه های قدیمی مبتنی بر Autocad دارند. آموزش نرم افزار Inventor توسط مدرسان Cad-tech  ارائه میشود. جهت ثبت سفارش به این لینک مراجعه کنید.

3.آموزش نرم افزار Catia

نرم افزار قدرتمند Catia یکی از شناخته شده ترین نرم افزار های طراحی در حوزه ی مهندسی است. ویژگی های متنوع این نرم افزار موجب استفاده وسیع آن در صنعت های مختلف شده است. معمولا در کنار هر نرم افزار مهندسی دیگری به کتیا هم احتیاج پیدا خواهید کرد. چند کاربرد این نرم افزار در صنعت قالب سازی، ورق کاری ، قطعه سازی، طراحی میکانیزم، جیگ و فیکسچر، طراحی ارگونومی، ماشین سازی، ابرنقاط و مهندسی معکوس و بسیاری صنایع دیگر است. جهت آموزش این نرم افزار با ما از طریق این لینک تماس بگیرید.